Zdravá svačina

Děti v prvním oddělení školní družiny se také zapojily do boje proti všem možným virům, které nám znepříjemňují život a rozhodly se jim postavit čelem. Dokázali jsme jim, že u nás nemají šanci, protože my víme, co je to zdravý životní styl, jak se má správně člověk chránit, co má jíst, aby měl dostatek vitamínů a jiných látek, které nám v boji pomáhají. Taky víme, že je důležité chodit ven na čerstvý vzduch a teď, když už nám začíná pomalu jaro a svítí sluníčko, měli bychom toho všichni využít a nasát dostatek toho věhlasného vitamínu D, který je právě ze slunečních paprsků. Děti dostaly za úkol v době, kdy byla uzavřená škola, připravit si zdravou svačinku. A výsledek? Posuďte sami. No nedali byste si s chutí taky?

Kateřina Herzánová, vedoucí vychovatelka