Výuka s mazlíčky ve 4. A

Jeden den výuky jsme si zpestřili s plyšovými mazlíčky. Naši nejmilejší plyšáci nám byli na blízku. Seděli před námi na stolečku, opírali se o počítač, drželi jsme je při výuce na klíně nebo měli své místo na vedlejší židli.  
Na začátku výuky jsme si je navzájem představili. Každý z nás řekl, jakého mazlíčka si do výuky vybral a proč. Odkud ho má a také třeba jak dlouho ho má doma a od koho ho dostal. Vyslechli jsme si společně spoustu krásných příběhů a viděli jsme nádherné, chlupaté kamarády. Hlavně tedy zvířátka. Je fajn, že i když už jsme čtvrťáci, stále máme ve své blízkosti nějakou tu hračku, která nám dělá radost. 
Jistě není třeba sdělit, že výuka s mazlíčky utekla jako voda. 

                                                                                         Dagmar Urbanová (tř. uč.)