Vánoční přání v DPS

Vánoce jsou velkou radostí nejen pro děti, jejich rodiče, prarodiče, zkrátka pro všechny. V době vánoc mají lidé k sobě blíž, chovají se k sobě ohleduplněji. Bylo by hezké, aby všem tyto ušlechtilé vlastnosti vydržely nejen v období Vánoc, ale i po celý rok.

Po dlouhých dvou letech jsme s dětmi mohli navštívit „naše“ babičky v DPS. Ve školní družině jsme pro ně připravili vystoupení s vánočními písničkami a básničkami a také drobnými dárky pro radost. Dětem se vystoupení moc povedlo a sklidily za svůj výkon velký potlesk. Ani na děti babičky nezapomněly a obdarovaly je sladkou odměnou a hračkami, které nám budou dělat radost ve školní družině. Těšíme se nejen na další setkání s našimi přáteli, ale i na další družinkové akce.

Kateřina Herzánová