Svátek matek v DPS

„Na křídlech motýlích přilétá přáníčko, aby nám pro všechny svítilo sluníčko.

Sluníčko štěstí, lásky a naděje, ať se Vaše srdíčko radostí zasměje.

Věk není to, v čem pozná se stáří, když Vaše oči stále září.

Přijměte naše blahopřání, nechť plní se Vaše sny a přání!

A to naše shrne věta: štěstí, zdraví, dlouhá léta!“

Ani letos jsme nezapomněli na naše přátele v DPS a přišli jsme je potěšit pásmem básniček a písniček u příležitosti Dne matek. Děti připravily krásná přáníčka a jako každý rok jsme nezapomněli osadit truhlíky s kytkami, aby dělaly v létě radost obyvatelům DPS. Vystoupení bylo moc hezké, děti sklidily velký potlesk a dostaly sladkou odměnu. Děkujeme a už se těšíme na další setkání.

                                                                                                                    Vychovatelky ŠD