Lyžák – 2. den 🎿❄️⚠️

Druhý den pro nás začal budíčkem v 7:20. V 8:00 nás čekala snídaně, po které následoval odjezd na sjezdovku. ⛷️

Po důkladné rozcvičce jsme se rozdělili do třech týmů – světle modrý 🔵 tmavě modrý 🔴 červený. Po celé dopoledne se lyžovalo takřka bez přestávky. Neúnavné lyžaře přerušila až pauza na oběd 🍗, který pro nás budou každý den ve Ski Kunčice připravovat. Až do 16:00 byl scénář dán jasně – lyžovat!

Nutno říct, že scénář byl splněn do puntíku, jelikož Skiareál byl připraven naprosto skvěle a v kombinaci s menší návštěvností se několikrát během dne naskytla situace, že jsme měli celou sjezdovku pouze a jen pro sebe. ⛷️❄️

Po návratu na chatu jsme mohli zregenerovat unavené svaly v horké kádi či sauně. Poté nás čekala večeře, na kterou navazovala přednáška člena horské služby, který nám ukázal, co vše práce v horské službě obnáší a dokonce předložil i případy, které v terénu řešili. 🏔️⛰️

A co nás čeká zítra? Nechte se překvapit. 😊

#zškloboukyubrna #lyžák2024 #skikunčice