Lyžák – 4. den 🎿❄️⚠️

Budíček – fantastická snídaně a hurá do lyžařského. To byl scénář, který jsme měli poslední tři rána. Dnešní čekání na skibus nám zkrátila fenka Berda 🦮, která nás na svah nerada pouští a vždy nás s radostí vítá. 🙋🏻‍♂️

Celodenní lyžování bylo dneska okořeněno takzvanou kolíčkovanou. V této hře musíte být nenápadní, ale hlavně ostražití, protože na vás ostatní nesmí připnout kolíček. Do oběhu byly vydány 4 kolíčky a kdo s kolíčkem došel na finální sraz, dostal buď odměnu nebo trest – záleželo totiž na barvě daného kolíčku.

Obsluha na večeři, zpěv, přání k dobré chuti nebo čokoláda – to byly “odměny”, které naši studenti získali. Z fotek si lze domyslet, kdo zrovna “vyfasoval” ty horší odměny 😀.

Večerní nahřívání se v kádi bylo samozřejmé. Zbývalo už jen vybrat zálohované permanentky a všichni se můžeme už jen těšit na zítřejší návštěvu aquaparku ve Velkých Losinách.

#zškloboukyubrna #lyžák2024 #winter #skikunčice