Chorvatsko – den 7

Poslední den, který jsme si mohli užít celý – plnými doušky. V dopoledních hodinách jsme se rozdělili na dvě skupinky.

První skupina se vydala do Bašky Vody nakoupit suvenýry a navštívili jsme za doprovodu našeho skvělého pana delegáta i místního zmrzlináře 🍦, který nám několikrát svým “oooopaaa” vykouzlil úsměv na tváři. Druhá skupina se zabavila na pláži. 🏖️

Odpolední zábava probíhala dalo by se říct tradičně. Molo bylo opět obsazeno námi a nechyběly akrobatické kreace, plnění sázky v podání skoku do vody v oblečení a nebo učení se novým skokanským stylům. Zkrátka a dobře, nikdo se nenudil. 😊

Večerní program byl již volnější. Spousta z nás už balila svá zavazadla a psychicky jsme se začali připravovat na to, že zítra budeme muset odjet, což se nikomu z nás nelíbí. 🥺

Ostatně dneska jsme nejčastěji mohli slyšet větu: ,,Nemůžeme tady ještě týden zůstat?” 😞

#zškloboukyvchorvatsku #zškloboukyubrna #promajna #jumping #croatia #hrvatska #chorvatsko2024