Snídaně a na molo … Ihned po snídani jsme se potkali na molu, jelikož nám v 8:40 připlouvala loď, která nás téměř po celý den přepravovala po krásách ostrovů Hvar a Brač. Nejdříve jsme dorazili do krásného městečka Jelsa na Hvaru, poté jsme se po výborném obědě na lodi přesunuli na jednu s nejkrásnějších pláží široko daleko – Zlatni Rat Bol na ostrově Brač, kde jsme strávili několik hodin v průzračně čisté vodě. Po návratu do Promajny jsme si vychutnali večeři a opět zamířili na molo, avšak žádná loď už nepřijela, zlepšovali jsme se v našich akrobatických dovednostech – skocích do vody. Kdo neskákal ve vodě, skákal na sportovištích. A co nás čeká dál? To se nechte překvapit!





