Výlet prvňáčků na zámek v Miloticích

Ve středu 11. června se žáci prvních tříd vydali na školní výlet na zámek v Miloticích. Hned po příjezdu se proměnili v princezny a prince, protože si oblékli dobové kostýmy a v nich absolvovali prohlídku zámku. Děti si tuto neobvyklou prohlídku velmi užívaly a s nadšením objevovaly zámecké komnaty i zajímavosti ze života šlechty.

Po prohlídce zámku následovala procházka rozkvetlým zámeckým parkem, kde děti obdivovaly romantická zákoutí, vzrostlé stromy i krásně upravenou zahradu.

Výlet se všem velmi líbil. Domů si prvňáčci odvezli spoustu krásných zážitků, úsměvů a alespoň na chvíli i pocit, že se ocitli v opravdové pohádce.

učitelky prvních tříd