Recitační soutěž „O BOLERADICKÝ DŽBÁNEK“

Komu se v životě poštěstí, aby vystupoval na „prknech, která znamenají svět“? A nemusí to být zrovna v nějakém renomovaném a světoznámém divadle. Tuto možnost, „osahat“ si divadelní jeviště, nabízí šikovným recitátorům soutěž „O boleradický džbánek“, pořádaná, kde jinde, než v boleradickém divadle.
Také naše škola vyslala do letošního ročníku svého zástupce. Byl jím Edwin Josef Štromajer, kterému paní učitelka Romana Musilová vybrala text ze známé knížky Ondřeje Sekory – Ferda mravenec. Konkurence v jeho kategorii byla veliká. Soutěžili také recitátoři, kteří se účastnili okresního kola recitační soutěže v Břeclavi. Edy se ale svého textu zhostil na výbornou. Oblečen v kostýmu Ferdy zaujal nejen malé diváky, ale také odbornou porotu. Při vyhlašování výsledků si tak mohl přijít pro cenu za 2. místo. Blahopřejeme mu a děkujeme za reprezentaci naší školy.
Pro všechny soutěžící byl připraven také doprovodný program, kterým si krátili chvíle před vyhlášením výsledků. Další zajímavý program byl potom také pro zájemce z řad učitelů i soutěžících nachystán v prostorách školy.