První vysvědčení

Ve čtvrtek 28. ledna byli již od rána naši prvňáčci celí nesví. A není divu. Vždyť právě dnes měli dostat své úplně první školní vysvědčení!

Měli trochu obavy, jestli je opravdu dostanou, vždyť ani začátek jejich školní docházky nebyl vůbec jednoduchý. Sotva malí školáci nastoupili v září do školy a ve své třídě se trochu rozkoukali, seznámili se se svou paní učitelkou a novými kamarády, už byli opět doma na distanční výuce. Přes všechny trable a překážky se nakonec všem malým prvňáčkům podařilo zvládnout počáteční čtení, psaní i počítání, a to i díky velké pomoci a podpoře ze strany svých rodičů a prarodičů, kterým tímto ještě jednou moc děkujeme.

Všichni prvňáčci se odměny nakonec dočkali. Z rukou své paní učitelky dostali vysvědčení se samými jedničkami. Věříme, že na ně i doma čekalo překvapení v podobě nějakého dobrého mlsání či jiné odměny. První vysvědčení se přece jen musí oslavit! Přejeme malým školákům, ať se jim daří i v dalších měsících. 

Paní učitelky Mgr. Ponzerová, Mgr. Ivičičová