ZOO Hodonín

Ve středu 15. 9. zažili žáci 2. A, 2. B a 3. B opravdu netradiční výuku.  Spolu se svými třídními učitelkami a asistentkami vyjeli za zvířátky do hodonínské ZOO.

Po příjezdu, posilněni dobrou svačinou od maminky, se žáci v prostorách ZOO rozdělili podle ročníků do dvou skupin. Každá skupina měla svoji paní průvodkyni, se kterou se vydala k jednotlivým ohradám, klecím i pavilónům. Z úst odbornice se děti dozvěděly mnoho nových a zajímavých informací, dokonce zhlédly i krmení bílých lvů a rysů. Velkou odměnou pro malé školáky byla možnost pohladit si a nakrmit kozy, ovce a lamy.

Po prohlídce celého areálu ZOO si děti mohly zakoupit malé občerstvení, případně suvenýr z výletu.

Exkurze se velmi vydařila, vyšlo nám krásné počasí a děti byly spokojené. Jen nás mrzelo, že s námi nemohli jet naši kamarádi z 3. C. V budoucnu si jistě tento výlet vynahradí.

Mgr. Ponzerová, Mgr. Ivičičová, Mgr. Procházková