Čaro-dějné odpoledne v družině

Poslední družinový den v dubnu prožily děti v zajímavých kostýmech a s napětím neobyčejné Čaro-dějné odpoledne. Po společném zahájení dostaly kartičky a pavoučí nožky je provázely po různých stanovištích.Svoji zdatnost a šikovnost si vyzkoušely na „Mílové cestě“, ve skocích v kouzelném pytli, létaly na koštěti, zvládaly „Pavoučí dostihy“ – s pavoukem i samy se sebou.Určitě si potrápily své mozkové závity – „Kouzelným vakem“, rozsypaným kořením nebo poznáváním různých vůní.Po splnění všech úkolů se přišly pochlubit a za své výkony, které pro ně ne vždy byly jednoduché, dostaly sladkou odměnu.

Počasí nám přálo a dětem se dařilo. Svojí snahou dokázaly překonávat samy sebe a odvážně vítězit.

Všem děkuji za pěkné odpoledne a těšíme se na další společnou akci.

za kolektiv vychovatelek   Iveta Lejsková