BRAMBORIÁDA

A máme tady první společnou akci, kterou byla bramboriáda. Pro děti bylo připraveno zábavné odpoledne, kdy plnily nejrůznější úkoly spojené s bramborami. Házely bramborou do koše, skákaly v pytlích, střílely bramborou do branky, běhaly po překážkové dráze s bramborou na lžičce, skládaly puzzl s obrázky s bramborami, prolézaly pytel. Za splněné úkoly sbíraly razítka a po zaplnění kartičky dostaly sladkou odměnu. Na závěr byly pro děti připraveny upečené brambory a oblíbené brambůrky. Odpoledne se nám moc vydařilo, počasí nám přálo a všichni jsme si ho společně užili. Těšíme se na další akce.

Zároveň bych chtěla poděkovat svým kolegyním ze třetího a čtvrtého oddělení za pomoc při přípravě a realizaci celé akce.

Kateřina Herzánová