KARNEVAL V ŠD

Ve středu 21. 2. se děti nastrojily do různých masek a společně jsme zahájili KARNEVAL. S kartičkami, na kterých měly napsány různé disciplíny, chodily do družinových tříd, kde s radostí v neobvykle krásných kostýmech plnily úkoly. Mohli jsme potkat princezny, vojáky, čertice, policistu, hasiče a spoustu jiných. Disciplíny – opičí dráha, rovnováha s míčkem na pálce a na lžíci, žabáci, skládání puzzle a jiné – děti zvládaly výborně. Odměnou byla drobná sladkost a nafukovací balónek. Na závěr jsme si zatančili Macarenu.

Děkuji všem rodičům, kteří pomohli dětem s přichystáním masky.

Všichni jsme prožili pěkné odpoledne a budeme se těšit na další společné aktivity.

za kolektiv vychovatelek Iveta Lejsková