Poznáváme památky v Kloboukách

Další zastávkou pro děti z prvního oddělení byl evangelický kostel. Paní farářka pro děti připravila hru, kdy hledaly v kostele kartičky s tučňáky. Následně se o ně měly postarat. Získali jsme spoustu nových informací, děti si mohly zahrát na varhany, navštívili jsme klubovnu skautů a poté jsme přešli do komunitního centra na faru, kde jsme si společně zazpívali. Nakonec nás paní farářka pozvala do „garáže“, kde krásně hřál krb a pro děti připravila občerstvení s oblíbenými lázeňskými oplatkami. Komunitní centrum je určeno pro všechny, kdo mají zájem se setkávat. Návštěva byla velmi zajímavá a poučná a domluvili jsme se s paní farářkou, že nebyla určitě poslední. Děkujeme moc za příjemně strávené odpoledne a již teď se těšíme na další shledání.

Kateřina Herzánová