Chorvatsko – den 1

První chorvatský den byl velmi náročný, jelikož po dlouhé cestě nebylo už ráno příliš sil.

Do cílové destinace – Promajny, jsme přijeli po půl osmé ráno. Než jsme se ubytovali a zorientovali v okolí apartmánů, už jsme se vydali na oběd do nedaleké restaurace 🍽️, která je vzdálená pouze padesát metrů.

Po obědě jsme zrelaxovali na pláži, která je od našich apartmánů opravdu na dohled. Voda byla sice lehce studenější, ale počasí na zbytek týdne slibuje oteplení. ☀️

Po odpoledni stráveném u moře jsme povečeřeli a vydali se na vycházku do čtyři kilometry vzdáleného města Baška Voda.

Dnešní den bychom mohli nazvat jako seznamovací, každopádně i tak dostatečně náročný. Stále se nemůžeme vynadívat na krásné tyrkysové moře, přilehlé ostrovy či nedaleké pohoří Biokovo. 🏔️Ale o tom všem zase někdy příště. 😊

#zškloboukyvchorvatsku #zškloboukyubrna #chorvatsko #hrvatska #croatia #moře #sportovneturistickykurz #summer #elementaryschool #promajna