Chorvatsko – den 2

Švédské stoly v Chorvatsku. Tak by se dalo charakterizovat dnešní ráno. Po budíčku a ranní hygieně jsme se vydali na snídani, na které jsme si formou švédských 🇸🇪 stolů mohli nabrat, co hrdlo ráčí a myslím, že si každý došel na své. 🍳🧇

Dopoledne jsme strávili na nedalekých sportovištích v Baško Polje, kde jsme mohli být svědky krásných volejbalových 🏐, badmintonových 🏸 či nohejbalových ⚽️ výměn nebo tříbodových košů 🏀 . Někteří se vydali plavat či potápět 🤿, někteří tzv. chytali bronz. 🌞

Mezi italskými 🇮🇹chody – boloňskými špagetami 🍝 a pizzou 🍕, které nás nasytily na oběd a večeři, jsme se vydali na nedalekou pláž, na které si opět každý našel to své. Skoky do vody, vodní volejbal, opalování, potápění, šnorchlování či plavání. 🤩

Po krátké, ale intenzivní přeháňce jsme se vydali prozkoumat městečko Promajna.

A zítra směr 👉🏻 Makarská!

##zškloboukyvchorvatsku #zškloboukyubrna #promajna #hrvatska #chorvatsko2024 #promajna #croatia #sports #volleyball #badminton #nohejball #sunnyday #rainyday