Škola v přírodě 2026 pátek – poslední den loučení na škole v přírodě.

Dopoledne se radovaly kufry a batohy. Spolykaly všechny věci, které se našly na pokojích. Jakmile pokoje opět zely prázdnotou, vyběhli jsme na hřiště a vyrobili jsme si hopíka. Ještě poslední fotky na památku našich kmenů a nakládat do autobusu. Údolím Karlovic se neslo naše: „ Kyčerko, ahoooj!“. Cestou domů jsme si zhodnotili celý pobyt. Děti dostaly zasloužené odměny a diplomy a v Kloboukách vystupovaly s indiánskou písní na rtech.