Ospalí po náročné cestě, ale šťastní, že jsme zase po roce na místě – v chorvatské Promajně. První den probíhal vcelku standartně. Nejdříve jsme se ubytovali a seznámili s tímto malým dalmátským městečkem, poté jsme se šli seznámit i s Jaderským mořem – nafoukli jsme paddleboardy a šli do vody! Večer nám zpestřila procházka do nedaleké Bašky Vody, kde jsme si prošli promenádu a přístav a naprosto unavení, ale natěšení na další den, jsme ulehali ke spánku.






