Bruslení Hodoníně

Již podruhé v tomto školním roce učitelky základní školy zorganizovaly pro děti sportovní využití mimo školu. V nedalekém Hodoníně zamluvily termín na zimním stadionu.

A tak si školáci vyrazili zabruslit na výborně upravený led. Kluci si mohli vzít hokejky a zahrát si hokej na vyhrazené části kluziště, ostatní se jen tak proháněli po kluzišti, někteří se s ledem a bruslením na něm teprve seznamovali a i ti, co brusle zrovna nesehnali, se mohli aspoň „jen tak“ sklouznout na botách. Nechyběly ani oblíbené pohybové hry.

Při intenzivním bruslením všem rychle vyhládlo, tak ještě rychlá návštěva místního občerstvení a potom rychle nastoupit do přistaveného autobusu. Příjemně unaveni už se mohli těšit na další společnou akci.

Text Mgr. Ivana Kozmanová

Foto Mr. Gabriela Prchalová